HakkımızdaAbone Halı Yıkama: Halı yıkama ve Temizlik Sektöründe 11 yıldır hizmet veren firmamız başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbul Avrupa yakasında yoğunlukla  tercih edilen  halı yıkama fabrikasıdır. Kurutma sistemi 1000 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir.

11 yıllık tecrübemiz ile halı yıkama sektöründe tek rakibimiz kendimiz olup hijyen ve temizlik esasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri menmuniyeti sağlamayı garanti eder.

 

SİZLERDEN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA ÖZEL İNDİRİMLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

 

Halılarınız ev yada işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır.

Halı içinde oluşan bakteri ve zaralı canlıların yok edilmesi için ilaçlanır steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır, tekrar santarfüjde suyu sıkılır. Ve bu aşamalardan sonra halınız ilk gün ki gibi temizlenmiş hale gelir.

 

Ücresiz Servis İste