Koltuk Yıkama

Evlerimizde ve işyerlerimizde en çok vakit geçirilen yerlerkoltuklarımızdır.Bu yüzden belirli zamanlarda 
koltuklarımızın yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir. koltuk kumaşları bakteri ve kir tutmaya çok elverişlidir. Bunu bir gömlek gibi düşünün. nasıl ki giydiğiniz bir gömleği ikinci sefer temizleyip giyiyorsak aynı şekilde koltuklarımızıda belirli periyotlarla yıkamamız gerekmektedir. belirli periyotlarla yıkanmayan koltuklarda aşırı derecede bakteri ve mikrop birikeceği gibi leke ve kirler kumaşın ipliğine uzun sure teman etmesi halinde kumaşa işler ve temizlenmesi dahada zorlaşır ve eski rengine birdaha geri dönmeye bilir sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınıda riske atar.

 
Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.
Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltugun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukların lekeleri kumaşın içine işlemesi engellenmiş olacaktır.
 
Kök boyalı halılarda leke için ilk müdehale
 
• Leke meydena gelir gelmez hemen müdahale ediniz. aksi taktirde lekeyi çıkarmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır.
 
• Leke çıkartmanın ana prensibi ola bildiğince kirleticiyi ilave malzemelere ihtiyaç duymadan halıdan uzaklaştırmak olmalıdır. dolayısıyla herhangi bir kimyasal madde uygulanmasına başlanmadan önce olabildiğince leke halıdan emilmelidir
• Temizlik esnasında asla lekeninüzerine bastırarak ovmayınız Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır.
 
• Leke çıkartma işleminde eğer halı şampuanı kullanılıyorsa sadece şampuanın köpüğü kullanılmalıdır. asla şampuan direkt veya su ile kullanılmaz. Çünkü bu maddeler kirletici görevi yapacaktır.
 
• Leke silinirken lekeyi dış çevresnden merkeze doğru temizleyiniz leke çıkartma işleminin başarısı için dağılmadan temizlenmesi çok önemlidir.
 
 
Ücresiz Servis İste